Підбірка для вивчення фармакології
04 вересня
Друзі, ми підготували для вас довгоочікувану підбірку для вивчення фармакології. Тут зібрані ті джерела, які стануть в нагоді лікарю будь-якого профілю. Ми пропонуємо вам не лише рутинне вивчення підручника, але й схеми, малюнки, відео-лекції, що допоможуть освіжити та підтягнути свої знання у цікавий спосіб.
Фарма фармакологія

 

1) Клінічна фармакологія по Гудману і Гілману – складається з 4-х томів, які охоплюють всі області сучасної фармакології, починаючи від генетики, біохімії, фізіології та закінчуючи клінічними дисциплінами. Згадуючи фізіологію, варто сказати, що Гілман отримав Нобелівську премію за відкриття саме у фізіології. Тому цей підручник можна вважати важкою артилерією для вивчення фармакології.

2) Basic & Clinical Pharmacology, Bertram G. Katzung – ще один підручник для вивчення базисної фармакології, яким користуються у всьому світі. Наразі доступний лише мовою оригіналу.

3) Elsevier's Integrated Review Pharmacology – доволі зручний та корисний посібник, який містить дуже багато таблиць і схем, що допоможе вам чітко структурувати інформацію.

4)Netter’s Illustrated Pharmacology – яскраві, показові ілюстрації в атласі завжди стануть вам у нагоді для кращого розуміння та вивчення фармакології.

5) Підбірка коротких відео на ютуб-каналі Lecturio Medical, де у вигляді лекцій доступно викладена інформація про певні групи препаратів. Крім цього, тут ви можете знайти багато корисної інформації з різних дисциплін.

6) Відео-уроки на одному з найпопулярніших ютуб-каналів Armando Hasudungan, де структуровано та схематично розбирають механізм дії тих, чи інших препаратів та основні базові поняття в фармакології.

7) Відео на ютуб-каналі Speed Pharmacology з коротким та схематичним поясненням механізмів дії різних груп препаратів.

8) ‎Pharmacology: USMLE & NAPLEX - мобільний додаток для IOS та Android , який користується популярністю на заході. Він доволі зручний та корисний для перевірки своїх знань. Додаток є платним, але ним можна користуватися безкоштовно з обмеженням в доступі до деяких завдань.

9) Флеш-картки з дуже простими загальними схемами, такий собі «студентський варіант», який стане в нагоді, якщо ви лише починаєте вивчати фармакологію.

Автор: Ярина Савчук

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com