Підбірка для вивчення фармакології
04 вересня
Друзі, ми підготували для вас довгоочікувану підбірку для вивчення фармакології. Тут зібрані ті джерела, які стануть в нагоді лікарю будь-якого профілю. Ми пропонуємо вам не лише рутинне вивчення підручника, але й схеми, малюнки, відео-лекції, що допоможуть освіжити та підтягнути свої знання у цікавий спосіб.
Фарма фармакологія

 

1) Клінічна фармакологія по Гудману і Гілману – складається з 4-х томів, які охоплюють всі області сучасної фармакології, починаючи від генетики, біохімії, фізіології та закінчуючи клінічними дисциплінами. Згадуючи фізіологію, варто сказати, що Гілман отримав Нобелівську премію за відкриття саме у фізіології. Тому цей підручник можна вважати важкою артилерією для вивчення фармакології.

2) Basic & Clinical Pharmacology, Bertram G. Katzung – ще один підручник для вивчення базисної фармакології, яким користуються у всьому світі. Наразі доступний лише мовою оригіналу.

3) Elsevier's Integrated Review Pharmacology – доволі зручний та корисний посібник, який містить дуже багато таблиць і схем, що допоможе вам чітко структурувати інформацію.

4)Netter’s Illustrated Pharmacology – яскраві, показові ілюстрації в атласі завжди стануть вам у нагоді для кращого розуміння та вивчення фармакології.

5) Підбірка коротких відео на ютуб-каналі Lecturio Medical, де у вигляді лекцій доступно викладена інформація про певні групи препаратів. Крім цього, тут ви можете знайти багато корисної інформації з різних дисциплін.

6) Відео-уроки на одному з найпопулярніших ютуб-каналів Armando Hasudungan, де структуровано та схематично розбирають механізм дії тих, чи інших препаратів та основні базові поняття в фармакології.

7) Відео на ютуб-каналі Speed Pharmacology з коротким та схематичним поясненням механізмів дії різних груп препаратів.

8) ‎Pharmacology: USMLE & NAPLEX - мобільний додаток для IOS та Android , який користується популярністю на заході. Він доволі зручний та корисний для перевірки своїх знань. Додаток є платним, але ним можна користуватися безкоштовно з обмеженням в доступі до деяких завдань.

9) Флеш-картки з дуже простими загальними схемами, такий собі «студентський варіант», який стане в нагоді, якщо ви лише починаєте вивчати фармакологію.

Автор: Ярина Савчук

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com