У листопаді 2023 року успішно пройшла третя місія Face to Face.

Американська академія реконструктивних хірургів обличчя Америки( AAFPRS), Razom for Ukraine, Ingenius та Unbroken провели хірургічну місію, де військовим та постраждалим від війни безкоштовно проводилися пластичні операції. Місія проходила на базі Першого медичного об’єднання Львова.

Підготовка до місії тривала 3 місяці. Ми отримали близько 100 заявок. Американські хірурги спільно з українськими лікарями відібрали 50 пацієнтів для операцій та консультацій. Спільно з компанією Materialise було розглянуто 25 пацієнтів для постановки персоналізованих 3Д імплантів для відновлення кісток обличчя.

Тривалість місії - тиждень. Щодня команда з хірургів та медсестер працювала по 15 годин. В перший день було проконсультовано 50 пацієнтів. Команда складається з 10 хірургів та 8 медсестер. Хірурги місії це отоларингологи, які спеціалізуються на пластиці обличчя, офтальмологи-окулопластичні хірурги та медсестри.

Загальна кількість прооперованих пацієнтів 32. Серед них 8 вільних лоскутів – операцій з пересадки кісток з рук та ніг для відновлення нижньої чи верхньої щелеп. Близько 11 пацієнтам були поставлені 3Д імпланти, а загальна кількість поставлених імплантів складає -22. 

За три місії Face to Face наразі прооперовано 100 пацієнтів. Серед них 14 пересадок кісток з ноги для відновлення щелепи.

Велика подяка українським хірургам, медсестрам, команді Unbroken та адміністрації Першого медичного об’єднання Львова за те, що прийняли місію!

 

Місія пройшла за підтримки:
American Academy of Facial Plastic & Reconstructive Surgery
Razom for Ukriane
Ingenius
Healing The Children North East 
Materialise (patient specific implants)

А аткож висловлюємо подяку: ASSI (microvascular instruments), Synovis (microvascular couplers), Black & Black Surgical (free flap harvest set and rhinoplasty set), Ronin (loaned headlights), MAP International (Ethicon suture donation), Project CURE (Stryker donation), Checkpoint (nerve stimulators), MAP International - J&J Ethicon sutures, Kirwan - Bipolar forceps, MedDev - platinum weights , Gunther Weiss - Jones tubes, FCI Ophthalmics - stents and slings, Virtue Foundation - Enucleation set, Depuy SynthesCMF - plating sets and screws, Americares - medications and pulse ox, Poriferous, KLS mandible and midface plates and screws.
Mager & Gougelman, BFW headlight.