Підбірка для вивчення ЛОРу
Друзі! Ми підготували для вас цікаву підбірку ресурсів для вивчення оториноларингології. Тут ви знайдете відео-лекції, курси, цікаві сайти і, звісно, підручники, які стануть в нагоді не лише лор-лікарям, але й лікарям загальної практики.
ЛОР ресурси

 

-K.J. Lee’s Essential Otolaryngology: Head and Neck Surgery – це провідний підручник з отоларингології, який перевидається вже вкотре. Останнє видання містить всю необхідну інформацію в структуровану вигляді, включаючи ілюстрації, схеми і таблиці, що значно покращує сприйняття інформації.

-Diseases of Ear, Nose and Throat (PL Dhingra) – ще одна доволі зручна і популярна книга, яка підійде як для студентів, так і для лікарів. Доступна в 7-му виданні, яке оновлене та доповнене сучасною інформацію і чітко структуроване.

-ENT CLASSES – це підбірка ютуб-відео, на  яких розбирають теми, починаючи з анатомії та фізіології лор-органів і закінчуючи методами обстеження та захворюваннями. Це є більш студентський варіант, але якщо ви хочете освіжити чи закріпити свої знання і вам подобається формат відео-навчання, то вам сюди. 

-Cummings Otolaryngology в 3-х томах – вважається одним з найбільш авторитетних та детальних підручників для вивчення хірургії голови та шиї. Наповнене більш ніж 3000 тисячами ілюстрацій, КТ- МРТ- знімками і включає сучасну інформацію про нові можливості хірургічних втручань.

-Otolaryngology: Head and Neck Surgery – це підбірка відео, яку пропонує Клініка Мейо. Кожне відео демонструє окремий кейс, включає КТ-знімки пацієнта, і, найголовніше, хід операції у високій якості. Тому будьте певні, цей ресурс вам дуже сподобається. 

-SinusVideos.com – це сайт в додаток до попереднього ресурсу, тут ви знайдете відео хірургічних втручань на пазухах, який створений професором Гарвардської медичної школи. 

-Coursera– це сайт, де можна знайти безліч курсів на різну тематику, і якщо ви ще не користувалися ним, то не втрачайте можливості! До вашої уваги пропонуємо курс «Acute and Chronic Rhinosinusitis: A Comprehensive Review». Цей курс безкоштовний, складається з декількох модулів, містить відео та тести для самоперевірки. На цьому сайті ще доступний курс «Introduction to Hearing Loss» і також ви можете самостійно знайти курс на ту тематику, що вас цікавить. 

facebook коментарі

The non-governmental organization INgenius is a Ukrainian-language medical platform that has been promoting evidence-based medicine among the community of doctors in Ukraine since 2016. Our team has created an open database of translated treatment protocols, analytical articles on reliable treatments, and analysis of fuflomycins. We also organize events for doctors on a highly professional level.
If you want even more evidence-based Ukrainian-language content, more interesting experiments, and practical activities, support us with the help of donors!
The funds raised will be spent on:
- technical support of the site;
- the monthly payment for platforms such as ZOOM, telegram, etc.;
- payment for a designer;
- free events;
- advertising.
Each of your contributions is a contribution to the future not only of our platform but also of the progressive development of evidence-based medicine in Ukraine.
Revolution in you!

 

Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com