Змінений психічний статус — це широка категорія станів, які стосуються геріатричних пацієнтів, що мають певні когнітивні зміни або зміни свідомості.
Як саме коронавірусна епідемія вплинула на сон населення та які наслідки це може мати?
Ендометріоз - дорога і болюча хвороба сучасної жінки.
Ендометріоз - це хронічне захворювання, яке впливає на якість життя та є найчастішою причиною тимчасової втрати працездатності у жінок репродуктивного...
Reshota Nina
30 March 2021
Висип на шкірі, спричинений бактеріальною, вірусною чи грибковою етіологією — це часта причина звернень на первинну ланку та до дерматологів. Хоча більшість існуючих симптомів є подібними, проте окремі фактори для кожної хвороби є визначними при встановленні діагнозу.
У медицині існують сотні професійних висловів, які мають на меті допомогти нам не забути послідовність тих чи інших терапевтичних кроків чи наголосити на можливих ускладненнях лікувальних маніпуляцій. Ми зібрали для вас ТОП-10 медичних виразів, що можуть бути дійсно корисними у практиці!
Зебри в медицині
Феномен зебри — це така собі форма помилкового діагностування.
Anastasiia Zlotnyk
04 December 2020
Mycosis Fungoides. Випадок, опублікований у NEJM
Dr.Hasina Maredia та Sima Rozati при Johns Hopkins University School of Medicine, Baltimore, повідомили про рідкісний випадок перенесеного грибоподібн...
Захворювання з найвищою летальністю – частина І
Загрози, перед якими людство часто залишається безсилим.
Юрій Рожко
23 August 2020