В Україну 12 лютого прибули перші 500 тисяч доз вакцини проти COVID-19, розробленої Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцина CovidShield – це аналог вакцини AstraZeneca, виготовлений за цією ж технологією Індійським інститутом сироваток, якому AstraZeneca передала патент на виготовлення. Ця вакцина схвалена також і в Канаді.
Читайте також:
Вакцинацію вже розпочато і більше тисячі медичних працівників отримали першу дозу щеплення. Але, звичайно, не обійшлось без численних маніпуляцій: у різноманітних соціальних мережах, як від медичних працівників, так і від людей, не пов’язаних із охороною здоров’я, з’являються численні дописи про неефективність, недостатню кількість даних і навіть небезпеку введення CovidShield.
Не може бути дії без реакції, тому у відповідь на таку провокацію сотні медичних працівників запустили флешмоб #ялікарявакцинуюсь, суть якого – донести до українців важливість вакцинації від COVID-19. Під таким хештегом зустрічаються як зворушливі і трагічні історії зі своєї практики під час пандемії, так і декілька рядків про те, що лікар чи лікарка збираються вакцинуватись і зробити таким чином усе можливе для захисту населення від коронавірусу. Трапляються також історії від медичних працівників, які отримали щеплення і закликають слідувати своєму прикладу. Якщо раптом ви маєте якісь сумніви щодо того, потрібен вам CovidShield чи ні, декілька історій з цим хештегом здатні їх розвіяти.
Зібрали для вас фото лікарів, які взяли участь у флешмобі, та фото членів команди, які вже отримали вакцину від COVID.
Інформаційна кампанія проходить за підтримки фонду "Відродження".
The non-governmental organization INgenius is a Ukrainian-language medical platform that has been promoting evidence-based medicine among the community of doctors in Ukraine since 2016. Our team has created an open database of translated treatment protocols, analytical articles on reliable treatments, and analysis of fuflomycins. We also organize events for doctors on a highly professional level.
If you want even more evidence-based Ukrainian-language content, more interesting experiments, and practical activities, support us with the help of donors!
The funds raised will be spent on:
- technical support of the site;
- the monthly payment for platforms such as ZOOM, telegram, etc.;
- payment for a designer;
- free events;
- advertising.
Each of your contributions is a contribution to the future not only of our platform but also of the progressive development of evidence-based medicine in Ukraine.
Revolution in you!
ingeniusua@gmail.com