Топ ресурсів для вивчення неврології
28 березня
Неврологія є цікавою, але складною наукою: багато абстракцій, постійне напруження просторової уяви та купа теорії, яку треба просто завчити.
neurology

Ресурси:

 

1) "Adams And Victor’s Principles Of Neurology" — півтори тисячі сторінок для справжніх фанатів. Усе від основ патофізіології нервової системи до лікування та діагностики; максимально детально про нерви.

2) "BRS Neuroanatomy" — базова нейроанатомія для повторення, хороші схеми, таблички та усе, що потрібно для відновлення в пам’яті основних аспектів будови нервової системи.

3) John C. M. Brust, "CURRENT Diagnosis & Treatment Neurology" — менший за об’ємом, ніж підручник Адамса, але все ж доволі детальний, з основним акцентом на виявлення та лікування патології.

4) "Harrison's Neurology in Clinical Medicine". Харрісон не потребує представлення. Якісно, зрозуміло і детально про складне.

5) brainfacts.org – 3D-зображення різних частин мозку з анотаціями та поясненнями.

6) AnatomyZone — канал про анатомію в цілому з хорошими лекціями, в тому числі з нейроанатомії

7) Roger N. Rosenberg "Atlas of Clinical Neurology" — дуже крутий атлас з купою зображень всіх можливих способів візуалізації неврологічної патології.

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com