Перелік медичних (та не тільки) навчальних платформ з безплатним доступом на території України
24 квітня
У зв'язку з війною численні закордонні навчальні платформи відкрили безкоштовний доступ для студентів та лікарів з України
навчання війна Україна

Великі міжнародні навчальні платформи стоять поряд з українськими медиками у цей нелегкий час. То до чого ж станом на сьогодні українці можуть отримати доступ?

1. Osmosis — чи не кожен студент медичного університету хоча б один раз переглядав відео Osmosis. Прості, але надзвичайно інформативні відеолекції допоможуть кожному студенту та медичному працівнику!

Як отримати доступ читайте за посиланням.

2. ClinicalKey — база знань для студентів та медичних працівників. Книги, журнали, гайдлайни, відео та багато інших корисних матеріалів, зібраних в одному місці.

Отримати доступ можна за посиланням.

3. Complete Anatomy — платформа для вивчення анатомії з неймовірно деталізованими 3D зображеннями.

Завантажити додаток можна за посиланням.

4. UpToDate — ​одна з найбільших у світі баз доказової медицини UpToDate тепер також у вільному доступі на території України! Адміністрація платформи доволі довго розглядає заявку, але в результаті все ж таки надає доступ.

Аби дізнатись, як отримати безплатний доступ, переходьте за посиланням.

5. BMJ Best Practice та BMJ Learning — один з найвідоміших британських медичних журналів The British Medical Journal надав всім українським лікарям вільний доступ до навчальних платформ з безперервного професійного розвитку лікарів.

Посилання: BMJ Best PracticeBMJ Learning

6. Coursera — навчальна платформа з величезною кількістю курсів та спеціалізацій надала безплатний доступ до своїх матеріалів студентам українських ВНЗ (за умови, що адміністрація ВНЗ подала відповідну заявку).

Однак, якщо ви не студент, ви також можете отримати доступ, натиснувши на кнопку «Financial Aid» під курсом, який ви бажаєте пройти (щоправда, треба буде пояснити, чому ви не можете заплатити за курс): посилання.

7. Для науковців — світова наукова спільнота створила список лабораторій, які можуть прийняти українських науковців усіх рівнів, у тому числі й аспірантів.

Список лабораторій та контакти доступні за посиланням.

8. Duolingo — платформа для вивчення мов Duolingo також підтримує Україну та надає вільний доступ до своїх уроків.

Детальніше за посиланням.

Якщо ви знаєте про інші навчальні платформи, які надають безоплатний доступ українцям, повідомляйте в Telegram-чат INgenius.

Автор: Владислав Федорченко

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com