Топ ресурсів для опанування хірургії
17 квітня
Ми підготували для вас топ найкращих ресурсів для опанування хірургії.
surgery

 

1) Sabiston Textbook of Surgery — більш ніж 2000 сторінок загальної хірургії. Даний підручник містить якісні ілюстрації, знімки КТ, МРТ, величезну кількість теоретичного матеріалу включно з поясненням базових аспектів хірургії з точки зору фундаментальних дисциплін.

2) Атласи Еміліо Італа з абдомінальної хірургії — три томи описів безлічі операцій на органах черевної порожнини з дуже крутими зображеннями різних етапів.

3) Emergency War Surgery United States Revision — підручник для тих, хто цікавиться військовою хірургією. Коротко і по суті: критична ситуація та способи вирішення.

4) Gerard DohertyCurrent Diagnosis and Treatment Surgery — загальна хірургія, зрозуміло викладена та якісно оформлена. Менша ніж підручник Себістона, тому ідеально підходить для повторення.

5) Müller, MarkusChirurgie für Studium und Praxis. Единий мінус цього підручника — це те, що він написаний німецькою. Інформація настільки High-Yield, але водночас доволі детальна. Складається враження, що в кожному слові закладений важливий клінічний аспект.

6) Netter’s Surgical Anatomy and Approaches. Звісно, неможливо не згадати Френка Неттера. Містить у собі короткі описи оперативних втручань, а акцент, зрозуміло, зроблений на ілюстративній частині книги.

7) lecturio.com є платним ресурсом, але з дуже крутими лекціями, в тому числі з хірургії.

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com