Face to Face - місія американських реконструктивних хірургів. НАБІР ЗАЯВОК 2023
10 серпня
Повернення місії FACE TO FACE в Україну та новий набір заявок!
місія facetoface хірургія обличчя набір заявки

Раді повідомити, що місія FACE TO FACE знову повертається в Україну! 

У рамках цієї місії команда американських лицевих пластичних хірургів буде проводити безкоштовні реконструктивні операції військовим та жертвам війни, які отримали травми обличчя та шиї.

Ця гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS) (The Educational and Research Foundation) та організаціями Razom for Ukraine тa INgenius.

Подія відбудеться у листопаді 2023 року у Львові, в партнерстві з UNBROKEN Ukraine.

Американські лікарі разом з українськими колегами відбиратимуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними.

Якщо ви знаєте потенційного пацієнта або самі є потенційним пацієнтом із травмами обличчя та/або шиї, для отримання інформації про те, як подати заявку на операцію в рамках місії, напишіть на facetoface@ingeniusua.org або зконтактуйте в Telegram/Viber + 38093 781 4304 (Ігор Анатолійович).

Надсилайте, будь ласка, скановані копії виписок (за наявності), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. Після отримання та розгляду цієї інформації вам буде повідомлено, чи прийнято особу до участі в місії, а також деталі про місце та дату оперативного втручання.

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com