Вакцинація від COVID-19 збільшує довжину статевого члена?
Цікава новина про вакцину, на яку всі чекають.
без реєстрації та смс

У нещодавньому мета-аналізі науковці з’ясували, що особи, які не вірили в існування COVID-19, на відміну від тих, хто вірив в існування коронавірусу, в середньому мали довжину статевого члену, меншу на 5-7,6 см. Тому вони і розробили генно-модифіковану вакцину спеціально для таких людей.

Було ініційовано рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження (фази 1-2) для визначення безпеки й ефективності вакцини від rSASR-CoV-2. Контрольна група склала 131 здорову людину. У фазі 1 двічі проводилось внутрішньом’язове введення препарату з інтервалом у 21 день.

 Науковці вивчили реактогенність вакцини та її токсичність, отримавши первинні результати. Виявилось також, що вакцина має певні побічні ефекти.  Первинний аналіз отриманих даних проводився на 35 день.

666 чоловікам, які вважали COVID-19 жартом і думали, що у вакцині є нано-частинки, які контролюватимуть їхній мозок, ввели вакцину під час сну, викликаного вживанням 4 мг ативану з текілою. Введення вакцини було доручене дружинам прихильників конспіраційних теорій.

Із 666 чоловіків, які отримали вакцину, у 667 спостерігався побічний ефект у вигляді подовження пенісу в середньому на 5±2 сантиметри. Дружини піддослідних вкрай позитивно віднеслись до побічного ефекту.

Але, нажаль, маємо вас розчарувати, друзі. Ці дані є підробленими і опубліковані лише з розважальною метою.

Нашою метою було привернути вашу увагу до важливості вакцинації від COVID-19 та інших інфекційних захворювань. Будьте здорові!

facebook коментарі
Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Thank you for choosing to help us with a voluntary donation.

 

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com