В Австралії тестують антипаразитарний препарат для боротьби з COVID-19
24 April
Австралійські дослідники стверджують, що недорогий препарат для лікування паразитарних інфекцій, вбиває коронавірус, який спричинив пандемію COVID-19, менш ніж за 48 годин.
коронавірус COVID-19 самоізоляція залишайся_вдома

Інвермектин був введений в обіг як ветеринарний препарат у 1970-х роках. Також його часто призначають його для лікування проти головних вошей, корости та інших інфекцій, які спричиняють паразити. Згідно з повідомленням, опублікованим в журналі "Antiviral Research", препарат інгібує реплікацію вірусу, який викликає COVID-19. Дослідження було перевірено та прийнято до публікації, хоча цей варіант ще не є "остаточним".

Спочатку дослідники інфікували клітини вірусом SARS-CoV-2, а потім піддали їх дії івермектину.

"В наших дослідах ми показали, що разова доза івермектину може вбити вірус в пробірці протягом 48 годин, що свідчить про потужну противірусну активність", – каже співавтор дослідження Девід Янс, доктор наук, професор біохімії та молекулярної біології в Університеті Монаша, Мельбурн.
"Навіть протягом перших 24 годин, відбулося дійсно значне зниження активності вірусу" – стверджує керівник дослідження Кайлі Вагстафф, доктор наук з університету Монаша. Але фахівці вважають, такої кількості досліджень замало, щоб впевнитися в ефективності та безпеці його використання.

Найбільше застереження полягає в тому, що практично всі дослідження були проведені в межах лабораторії, але на думку лікарів, результати є досить багатообіцяючими, що доводить ефективна боротьба препарату з лихоманкою Денге та гарячкою Західного Нілу.


"Препарат безпечний у відносно високих дозах, широко доступний і порівняно дешевий", – каже Янс. Наступним кроком є проведення додаткових досліджень, під час яких науковці зможуть підібрати оптимальну дозу для лікування COVID-19. Фінальний етап – випробування медикаменту на людському організмі. Важливо підкреслити, що ніхто не повинен займатися самолікуванням за допомогою івермектину, який в першу чергу призначений для ветеринарних цілей. Єдиний безпечний спосіб отримати препарат – рецепт вашого лікаря.

facebook коментарі

The non-governmental organization INgenius is a Ukrainian-language medical platform that has been promoting evidence-based medicine among the community of doctors in Ukraine since 2016. Our team has created an open database of translated treatment protocols, analytical articles on reliable treatments, and analysis of fuflomycins. We also organize events for doctors on a highly professional level.
If you want even more evidence-based Ukrainian-language content, more interesting experiments, and practical activities, support us with the help of donors!
The funds raised will be spent on:
- technical support of the site;
- the monthly payment for platforms such as ZOOM, telegram, etc.;
- payment for a designer;
- free events;
- advertising.
Each of your contributions is a contribution to the future not only of our platform but also of the progressive development of evidence-based medicine in Ukraine.
Revolution in you!

 

Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com