Підбірка книг на тему "Залежність"
Саме для вас у цю спекотну п'ятницю підбірка захоплюючих книжок на тему залежності, які не залишать байдужим нікого.
#залежність #наркологія  #медицина  #студентмедик  #книги

1. Джеймс Боуен — "Як вуличний кіт змінив моє життя" 
У цій історії двоє головних героїв —  Джеймс Боуен, вуличний лондонський музикант, і рудий Боб, вуличний лондонський кіт. Вони були безпритульні і самотні, але одного разу зустріли один одного. Джеймс гинув від наркотиків і відчаю, в його житті не було ніякого сенсу, поки в ньому не з'явився чотирилапий друг, який допоміг йому впоратися з проблемами, приніс удачу і став справжнім янгелом-охоронцем.

2. М.А. Булгаков — "Морфій" 
Історія молодого сільського лікаря, який одного разу застосував на себе чудодійний препарат — морфій. Застосував для заспокоєння болю тілесного... але чудова властивість його була також в заспокоєнні і болю, і туги душевної.
А у кого як не лікаря є найбільш безперешкодний доступ до розчину морфію?
Ін'єкція за ін'єкцією, і препарат став частиною життя, точніше —  бездонним чорним колодязем, за стінки якого не вхопитися, а кінець — все ближче і ближче.

3. Селбі Х'юберт — "Реквієм за мрією" 
Книга розповідає про долі чотирьох жителів Нью-Йорка, які не в силах витримати різницю між мріями про ідеальне життя і реальним світом і шукають розради в ілюзіях. Сара Голдфарб, яка втратила чоловіка, мріє тільки про те, щоб потрапити в телешоу у своїй червоній сукні. Щоб мати змогу одягнути її, вона сідає на дієту з таблеток, які змінюють її свідомість. Син Сари Гаррі, його подружка і кращий друг намагаються розбагатіти і вирватися з життя, яке їх оточує, приторговуючи героїном. Хлопці і самі бавляться наркотиками. Життя здається їм казкою, і жоден з чотирьох не усвідомлює, що став залежним від цієї казки. Реквієм по всім тим, хто заради ілюзії зрадив життя і втратив в собі Людину.

facebook коментарі

The non-governmental organization INgenius is a Ukrainian-language medical platform that has been promoting evidence-based medicine among the community of doctors in Ukraine since 2016. Our team has created an open database of translated treatment protocols, analytical articles on reliable treatments, and analysis of fuflomycins. We also organize events for doctors on a highly professional level.
If you want even more evidence-based Ukrainian-language content, more interesting experiments, and practical activities, support us with the help of donors!
The funds raised will be spent on:
- technical support of the site;
- the monthly payment for platforms such as ZOOM, telegram, etc.;
- payment for a designer;
- free events;
- advertising.
Each of your contributions is a contribution to the future not only of our platform but also of the progressive development of evidence-based medicine in Ukraine.
Revolution in you!

 

Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com