Перші у світі N99+ прозорі маски
У продажу тепер наявні перші в світі зареєстровані FDA прозорі маски, які мають здатність фільтрувати повітря в стандарті N99.
прозорі_маски ковід коронавірус

 Найбільш визначальною особливістю масок LEAF є їхня прозора конструкція. Маска є цільною і зроблена з прозорого медичного силікону, який забезпечує щільне прилягання до шкіри.

Для забезпечення адекватного захисту маска має фільтри, розташовані навколо підборіддя, зберігаючи ніс, рот і щоки видимими для оточуючих. Це по суті покращує комунікацію, дозволяючи іншим бачити ваше обличчя та стежити за мімікою під час розмови.

Зовнішній вигляд маски LEAF

 

 Ця силіконова маска має захист від утворення конденсату, завдяки чому видимість не знижується при кожному вдиху. Теоретично це означає, що потенційно можливою є функція розблокування смартфону через розпізнавання обличчя без необхідності знімати маску! Коли ви дихаєте, повітря проходить крізь фільтри, працюючи як звичайна маска, тому у дихальні шляхи надходить 99% чистого повітря.

У масках також є вентиляційна система для iOS / Android, а також датчик якості повітря, який дає детальну інформацію про якість повітря. Маска LEAF випускається в 4-х різних розмірах для дітей і дорослих. Оскільки одноразові маски стають загрозою для природи, LEAF – це рішення, якого потребує світ.  

 

Авторка ілюстрації: Валерія Пінчук

facebook коментарі
Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Thank you for choosing to help us with a voluntary donation.

 

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com