Маски можуть зменшити поширення Covid на 40%
18 червня
Маски можуть знизити швидкість поширення коронавірусу на 40%, вважають дослідники, що вивчали досвід земель Німеччини, які сприяли їх використанню.
ковід19 профілактика медичнімаски

Після того, як місто Єна 6 квітня стало використовувати маски у громадському транспорті та магазинах, нові інфекції в окрузі з населенням 108 000 людей майже зникли. Більшість навколишніх земель Тюрингії та інших країн Німеччини лише прийняли політику носіння масок днями чи тижнями пізніше. і спалах у багатьох з цих районів продовжував поширюватися, згідно з документом Інституту економіки праці в Бонні.

Дослідники порівнювали траєкторію захворюваності у Єні до та після 6 квітня із середньозваженою вибіркою людей в інших німецьких містах та містечках, що складають групу з подібною демографікою, місцевими системами охорони здоров’я та рівнем Covid-19 до 6 квітня.

Після введення широкомасштабних масок, нових підтверджених заражень було на 25% менше, ніж у контрольній групі. Такий самий вплив помітили, коли автори переглянули досвід великих міст Німеччини.

Маски, є економічно вигідним методом для стримування розповсюдження коронавірусу, вважають автори, в тому числі Klaus Waelde з Університету Майнца. Це є першим аналізом, який надає докази щодо здатності масок стримувати поширення Covid-19, заявили автори.

Висновки можуть відрізнятися в різних країнах або коли використовуються різні види масок, зазначають автори, закликаючи до більш глибокого дослідження цього питання. 

Статтю підготував Dmitriy Korniienko

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com