Вакцина від коронавірусу переходить на ІІІ етап досліджень
18 серпня
Кандидат у вакцину для профілактики COVID-19,  мРНК-1273, із 27 липня 2020 року переходить на третій етап клінічного випробування.
вакцина коронавірус клінічні дослідження

 Дослідження проводиться в рамках Мережі профілактики COVID-19 (COVID-19 Prevention Network (CoVPN)), що фінансується Національним інститутом охорони здоров'я. Вибірка даного дослідження складає 30 000 осіб, а ключову роль у дослідженні відіграватиме Brigham and Women’s Hospital, на базі якої воно буде проводитись. Учасникам сліпого дослідження внутрішньом'язово введуть дві ін'єкції 100 мкг мРНК-1273 або дві дози фізіологічного розчину NaCl з інтервалом приблизно 28 днів.

Ліндсі Баден, доцент кафедри медицини медицини та фахівець з інфекційних захворювань в Brigham and Women’s, буде виконувати роль головного дослідника. Він є експертом з розробки нових діагностичних та терапевтичних препаратів проти вірусних захворювань, які непропорційно впливають на пацієнтів з високим ризиком, директором Центру клінічних досліджень у Brigham and Women’s Hospital та керівником консультативного відділу для імуноскомпрометованих хворих.

Протягом 20 років Brigham and Women’s під керівництвом Бадена були частиною Мережі досліджень вакцини проти ВІЛ (HVTN), глобальної мережі сайтів, що фінансуються NIH і проводять клінічні дослідження, пов'язані з розробкою вакцини проти ВІЛ.  На початку цього року NIH визначив, що декілька мереж клінічних випробувань, що фінансуються NIH, включаючи HVTN, об'єднають зусилля, щоб відповісти на важливі питання інфекційних захворювань, пов’язані з COVID-19 у рамках CoVPN.

Brigham and Women’s стали частиною цієї мережі.  Місце для дослідження вакцин було обрано за допомогою механізму NIH, а головного співдослідника CoVPN було обрано на основі досвіду клінічних досліджень та знань про COVID-19.

Дослідження COVE є частиною Operation  Warp Speed ​​(OWS), метою якої є доставка 300 мільйонів доз безпечної, ефективної вакцини від COVID-19 до початку 2021 року.

OWS являє собою партнерство між компонентами департаменту охорони здоров’я та соціальних служб США, включаючи CDC, FDA, NIH, BARDA, and Department of Defense.

Дослідження COVE значною мірою фінансується урядом США завдяки Biomedical Advanced Research and Development Authority (BARDA) and National Institute of Allergy and Infectious Diseases. Його метою насамперед є оцінка ефективності та безпечності мРНК-1273 та її здатності запобігати COVID-19.  За учасниками спостерігатимуть до двох років після введення другої дози вакцини.

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com