П'ять ізраїльських інновацій в області лікування ран
02 квітня
Корисні винаходи від ізраїльских експертів, які стануть у нагоді не тільки на полі бою, а ще й у цивілних лікарнях.
рана кровотеча зупинка пов'язка бандаж

Розумна пов'язка Aid-Tec

Ця розумна пов'язка нещодавно отримала схвалення Американського управління з контролю харчових продуктів і медикаментів (FDA). У складі Aid-Tec запатентована капсула, що розбивається і випускає мульти-з'єднання терапевтичної речовини на стерильну, водонепроникну пов'язку. Сполука може містити такі компоненти як: антикоагулянти, антибіотики, протигрибковий засоби і так далі. Пов'язка, просочена зазначеними речовинами, накладається на рану і сприяє кращій її дезінфекції.
 

BioWeld - плазма, яка «запечатує» хірургічні розрізи

Розрізи, зроблені в ході хірургічних операцій, в недалекому майбутньому можна буде не зшивати або скріплювати скобами, але «запечатувати» холодною плазмою за допомогою унікального приладу «BioWeld». Іонізовані частки плазми «запечатують» тканини людини таким чином, що шрамів майже або зовсім не залишається. Такий спосіб обробки розрізів дозволяє контролювати кровотечу, підвищує швидкість відновлення тканин, дезінфікує рану і навіть вбиває ракові клітини.
 

«Аварійні» бинти

«Аварійні» бинти, що зупиняють кровотечу, незамінні для першої допомоги і збереження гігієни. Винахідник цих бинтів - ізраїльтянин, колишній військовий медик. Такий бинт зупиняє кровотечу за допомогою вбудованого пристрою тиску. Його використання вже врятувало життя багатьох солдатів.
 

Jetox - одноразова система промивання ран

Jetox — одноразова система промивання ран, ефективно, м'яко й чисто обробляє рани за допомогою використання запатентованої технології, заснованої на авіаційних та інженерних принципах. Система використовує стиснений кисень у поєднанні з фізіологічним розчином, за допомогою сопла забезпечуючи тиск повітря на «високих швидкостях».
 

NexoBrid - видалення мертвих тканин

NexoBrid — продукт, призначений для нетравматичного, безопераційного видалення мертвої або пошкодженої тканини (струпа) у дорослих із глибокими термічними опіками. Даний продукт на сьогоднішній день тестується в Європі для дітей, а також створюється новий продукт для хірургічного видалення відмерлих хронічних ран, таких, як виразки стоп.
 

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com