Підбірка документальних фільмів про медицину та не тільки
31 травня
Ренесанс документального кіно - дивитись уважно!
Фільми

 

Документальне кіно переживає період творчого та інформаційного перевтілення, не лише розважаючи глядачів, але також проливаючи світло та розуміння на складні та часто, контраверсійні теми. Наша авторська підбірка документальних метрів, щиро надіється втримати вашу цікавість!

1. Шоколад знижує стрес. Риба стимулює мозок. Чи правдиві подібні стереотипи? Дослідження стверджують, що так. Better brain health – документальний фільм від Deutsche Welle про їжу та її вплив на мозок.

2. Ізоляція – слово, яке ми останнім часом чули не один десяток разів. Як ізоляція, повна ізоляція, впливає на роботу мозку? Що відбувається коли мозок позбавлений будь-якої стимуляції? Радикальну форму ізоляції протестував на собі Майкл з Vsauce в одному з фільмів циклу Mind Field.

3. Жалітись на генетику як причину власних недоліків більше не актуально. CRISPR – технологія, що дозволяє змінювати життя. В глобальному сенсі. Копіювати, вирізати, додавати тепер можливо не лише у стрічці інтернет-браузеру. Потенційні можливості CRISPR важко переоцінити. Документальний фільм "Як хакнути своє ДНК" про те як незрозумілі групи паліндромних повторів геному по справжньому відкрились для науки.

4. Білл Гейтс – людина, що змінила наш світ назавжди, і продовжує його змінювати на краще щодня. Його інтерв’ю для TED про те як потрібно боротись с пандемією і що робити. Його думка варта уваги, хоча б з огляду на те, що 5 років назад він вже виступав на TED з темою ''The next outbreak? We are not ready".

5. Штучний інтелект. Подібним сьогодні нікого не здивуєш, програми, що навчають самі себе скоро стануть (вже стали?) невід’ємною частиною нашого життя. Як з’явився перший штучний інтелект та чому ця технологія так швидко стала популярною? Та чи знаходимось на порозі нової революції? З часом здається питань постає все більше, та все ж на деякі з них відповіді можна знайти дізнавшись більше про штучний інтелект. 

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com