Нові цефалоспорини під'їхали
28 березня
FDA затверджує новий препарат цефалоспоринового ряду для лікування інфекцій спричинених Грам-негативними бактеріями
antibiotics

FDA затвредили використання цефідероколу для ускладненних інфекцій сечовивідних шляхів, включно з інфекціями нирок, що спричинені грам-негативними мікроорганізмами. Даний препарат можна застосовувати лише для пацієнтів старше 18 років за відсутності інших можливих опцій.

Даний цефалоспорин має принципово новий механізм дії, адже він діє як сидерофор, пенетруючи зовнішню оболонку грам-негативних патогенів. Безпечність препарату довели після дослідження на 448 пацієнтах з ускладненними інфекціями сечовивідних шляхів. 72.6% пацієнтів вилікувались з повною ерадикацією патогену протягом 7 днів після закічнення курсу терапії.

Єдине, що наразі турбує FDA — це підвищенний загальний ризик смертності (all-cause mortality rate) у порівнянні з іншими антибіотиками. Головна причина цього ще не визначена, але підвищення даного показника спостерігалось особливо при спробах лікування нозокоміальної пневмонії та сепсису.

Побічні ефекти препарату включають: діарею, нудоту, підвищення печінкових проб, висипання, кандидоз, гіпокаліємію та кашель. Антибіотик протипоказаний пацієнтам з відомою історією сильних алергічних реакцій до бета-лактамів.

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com