5 корисних сайтів для доказового лікаря
​​5 корисних сайтів для доказового лікаря
сайти,медицина,рейтинг

Впевнені, що аудиторія, яка нас читає вже знайома з такими гігантами вичерпної інформації на теренах світової доказової медицини як UpToDate, Medscape, WebMD. Тому ми підготували добірку менш тривіальних, але не менш корисних сайтів для лікарів.

1. Kevin MD 

Kevin Pho, M.D. "голос провідного лікаря" в соціальних медіа. Тисячі авторів викладають свої матеріали на цьому сайті. Передові лікарі первинної ланки, хірурги, вузькопрофільні лікарі, медсестри, студенти-медики та експерти, що займаються політикою, щодня випускають кілька статей.

2. Doximity 

Це провідна соціальна мережа для лікарів. Понад 70% лікарів у США є членами цієї спільноти, клініцисти використовують Doximity для співпраці з іншими медичними працівниками щодо обговорення випадків з практики та кар'єрних зв’язків.

3. iMedical Apps 

Корисний ресурс в якому ви зможете знайти огляд мобільних медичних додатків та пристроїв. Кожна з публікацій ґрунтується на досвіді роботи лікарів у клініці.

4. Trip Database 

Пошукова система, яку лікарі можуть використовувати для швидкого та легкого пошуку високоякісних доказів розв'язання клінічних питань у щоденній практиці. Trip Database шукає високоякісну медичну інформацію на безлічі сайтів, надаючи прямий доступ до найбільшої колекції матеріалів, заснованих на доказах та журнальних статей в Інтернеті.

5. 33 Charts

Медичний блог, що був заснований у 2006 році педіатром-гастроентерологом Bryan Vartabedian. Сайт допоможе вам дізнатися більше про сучасну медицину та її мінливий ландшафт.

facebook коментарі
Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Thank you for choosing to help us with a voluntary donation.

 

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com