5 корисних сайтів для доказового лікаря
07 червня
​​5 корисних сайтів для доказового лікаря
сайти,медицина,рейтинг

Впевнені, що аудиторія, яка нас читає вже знайома з такими гігантами вичерпної інформації на теренах світової доказової медицини як UpToDate, Medscape, WebMD. Тому ми підготували добірку менш тривіальних, але не менш корисних сайтів для лікарів.

1. Kevin MD 

Kevin Pho, M.D. "голос провідного лікаря" в соціальних медіа. Тисячі авторів викладають свої матеріали на цьому сайті. Передові лікарі первинної ланки, хірурги, вузькопрофільні лікарі, медсестри, студенти-медики та експерти, що займаються політикою, щодня випускають кілька статей.

2. Doximity 

Це провідна соціальна мережа для лікарів. Понад 70% лікарів у США є членами цієї спільноти, клініцисти використовують Doximity для співпраці з іншими медичними працівниками щодо обговорення випадків з практики та кар'єрних зв’язків.

3. iMedical Apps 

Корисний ресурс в якому ви зможете знайти огляд мобільних медичних додатків та пристроїв. Кожна з публікацій ґрунтується на досвіді роботи лікарів у клініці.

4. Trip Database 

Пошукова система, яку лікарі можуть використовувати для швидкого та легкого пошуку високоякісних доказів розв'язання клінічних питань у щоденній практиці. Trip Database шукає високоякісну медичну інформацію на безлічі сайтів, надаючи прямий доступ до найбільшої колекції матеріалів, заснованих на доказах та журнальних статей в Інтернеті.

5. 33 Charts

Медичний блог, що був заснований у 2006 році педіатром-гастроентерологом Bryan Vartabedian. Сайт допоможе вам дізнатися більше про сучасну медицину та її мінливий ландшафт.

facebook коментарі

Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків. 

Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!

Зібрані кошти будуть витрачені на: 
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Допоможіть нам залишатися з вами

Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com