INwebinar INspeak
INwebinar: Розвиток молодого лікаря
INgenius реалізували можливість онлайн-освіти з іноземними лікарями та провели новий випуск INwebinar: Розвиток молодого лікаря!

Постійний саморозвиток є ключовим пунктом для будь-якого лікаря. Однак одразу після навчання іноді важко розрізнити, в якому напрямку рухатись та де шукати необхідну інформацію, курси та практику. На вебінарі розповіли як самостійно організувати своє подальше навчання після випуску з університету та навіть багатьох років клінічного досвіду.

Наш спікер — американський лікар та блогер Сергій Нестеренко за час, проведений в США, два роки займався базовою наукою в клініці Мейо, проходив п’ятирічну резидентуру з ортопедії в лікарні Джонса Хопкінса та один рік — клінічну ординатуру з хірургії хребта в клініці Клівленда. З 2014 року розпочав самостійну роботу в приватній практиці в клініці Grace.

Авторам трьох найкращих запитань до нашого спікера Сергія Нестеренка AUMF - American Ukrainian Medical Foundation подарували книгу “Живи на всі сто», яка допоможе молодому лікарю зробити свій день продуктивнішим та стати ближче до своїх цілей!

Дата: 18 січня
Час: 14:00 (Київський час)
Мова: українська

У вебінарі взяли участь 28 людей.

18 січня 2020, 14:00
Подія на Facebook