INwebinar: Навчання медицині без шкоди для психіки
До вашої уваги нова подія від команди INgenius: вебінар на тему збереження психічного здоров'я під час навчання медицині від Dr. Eric Warm - професора та керівника резидентської навчальної програми з внутрішніх хвороб Університету Цинцинаті.
INgenius представляє новий INwebinar: «Навчання медицині без шкоди для психіки» від американського професора університету Цинцинаті! Чому питання психологічного здоров`я доволі гостро постає під час навчання в медичному університеті? Та як створити без

Нещодавно команда INgenius провела новий INwebinar: «Навчання медицині без шкоди для психіки» від американського професора університету Цинцинаті! 

Чому питання психологічного здоров`я доволі гостро постає під час навчання в медичному університеті? Та як створити безпеку для психіки та не втратити глузд через велику кількість інформації, пар та примарного майбутнього?

Про це мали можливість поспілкуватися з Eric Warm – професором та керівником резидентської навчальної програми з внутрішніх хвороб Університету Цинцинаті, унікальний експерт в галузі медичної педагогіки та технологій в навчанні. 

Психологічна безпека під час навчання передбачає створення умов для прийняття найкращого рішення в різних життєвих ситуаціях, адже рішення, прийняті в умовах пихологічного комфорту, активно сприяють набуттю позитивного досвіду та дають можливість для розвитку та самовдосконалення. 

?Dr. Warm відверто розповів нам наступне:

  •   Про створення психологічної безпеки та її підтримку в колективі;
  •  Як побудувати здорові професійні колегіальні відносини;
  •  Як розкривати власну думку без остаху засудження з боку колег та вчителів;
  •  Про те, як регулювати ризики;
  •  Як зробити процес навчання більш відкритим та підвищити ефективності докладених зусиль;
  • Як побудувати власний шлях професійного пізнання в освітньому середовищі. 

 

Дата: 15 жовтня
Час: 17:00 (Київський час)
Мова: англійська

К-ть учасників: більше 100

Ви можете дізнатись більше, завітавши на наш You-Tube.

 

15 жовтня 2020, 17:00
Подія на Facebook