INwebinar: Доказово про ГРВІ, COVID-19 та імуномодулятори
Під час пандемії COVID-19 щорічний сезон грипу може бути серйозним викликом, а міфи навколо цієї теми ширяться як ніколи.
Саме тому платформа INgenius підготувала для вас нову онлайн-подію — «INwebinar: Доказово про ГРВІ, COVID-19 та імуномодулятори»!

Зростання захворюваності на COVID-19 в поєднанні з сезонною захворюваністю грипом породжують чимало запитань та міфів. На вебінарі ми дамо вам відповідь на питання, що турбують лікарів та пацієнтів найбільше:

✔️COVID-19 під час сезону грипу. Тенденції та можливі наслідки.
✔️Тактика диференційної діагностики ГРВІ та COVID-19 для лікарів.
✔️Як обрати тактику лікування: active surveillance чи активне лікування
✔️Вакцинація від грипу. Коли і кому вона потрібна (спойлер: майже всім), які можуть бути застереження та протипоказання.
✔️Небезпека одночасного зараження людини двома вірусами (грип + COVID)
✔️Імуномодулятори. Чим вони небезпечні і чи варто застосовувати.

Для вас виступатимуть:
?Федір Лапій — кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія». Голова правління «Батьки за вакцинацію»

?Вікторія Осінцева — лікар алерголог, клінічний імунолог алергічного центру «South», член Української асоціації алергологів та Європейської академії алергії та клінічної імунології (EAACI).

?Юрій Жигарєв — лікар інфекціоніст вищої категорії з досвідом роботи більше 18 років, кандидат медичних наук, член ISID (International Society for Infectious Diseases) та EpiCore.

Лектори дадуть відповіді на найбільш популярні питання відповідно до сучасних гайдлайнів
Буде доказово!

❗️Корисний факт! За участь у вебінарі ви можете отримати 1 БАЛ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ!

✔️ Дата: 11 жовтня
Час: 18:00 (Київський час)
Мова: українська

Ви можете дізнатись більше, завітавши на наш You-Tube.

11 жовтня 2020, 18:00
Подія на Facebook