Іntern Bootcamp: Clinical cases
🧩Друзі, ми раді анонсувати повернення «teaching rounds», які мають на меті обмін досвідом, поширення передових знань із світової практики та промоцію доказової лікарської діяльності.

🧩Проєкт для талановитих лікарів «Іntern Bootcamp: Clinical cases».

Друзі, ми раді анонсувати повернення «teaching rounds», які мають на меті обмін досвідом, поширення передових знань із світової практики та промоцію доказової лікарської діяльності.

Зустрічі будуть присвячені тематичним клінічним випадкам з щоденної практики у внутрішній медицині та суміжних спеціальностях, а також аспектам доказової медицини в реаліях української та американської лікарні і поліклініки.

🗣️Розбирати клінічні кейси ми будемо разом із Олександром Шумейком – у минулому українським лікарем-терапевтом, а тепер старшим резидентом відділення внутрішньої медицини в University of Cincinnati Medical Center, USA.

Олександр, як ніхто інший, може поділитись власним досвідом та зарубіжними принципами ведення хворих, адже він:
- брав участь в організації навчання по гастроентерології у Східній Європі від NGO EndoAcademy;
- стажувався в Shizuoka Cancer Cеnter, Shizuoka, Japan;
- проходив навчання в National Cancer Center, Tokyo, Japan;
- є резидентом 3 року в University of Cincinnati Medical Center, Cincinnati, OH, USA.

📚Наш підхід – «перевернута класна кімната»: самостійне опрацювання теоретичного матеріалу та консолідація практичних знань під час зустрічі. Матеріали до теми ви зможете знайти на каналі: https://t.me/ShumeikoMedEd.

📎УВАГА! НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ НИЖЧЕ ⬇️
http://surl.li/irxqw 

16 липня 2023, 20:00
безкоштовно
Подія на Facebook