Inter Bootcamp
Ми раді анонсувати новий проєкт для талановитих українських лікарів

Це безкоштовний проєкт, який складатиметься з двох частин.

Перша частина - навчальна конференція Academic Day при відділенні Internal Medicine University of Cincinnati. Академічні лекції відбуватимуться англійською мовою щочетверга з 20:00 по 21:00 (за Київським часом). 
Посилання на Zoom ми надсилатимемо на імейл щочетверга за декілька годин до початку. 
Запис не відбуватиметься. Долучитись можуть усі бажаючі.
Перший Academic Day буде присвячений темі Кислотно-лужного балансу, лекція відбудеться 7 липня о 20.00 за Київським часом. 

Друга частина - Clinical Cases. 
Розбір клінічних випадків в групі 10-15 осіб українською мовою зі старшим резидентом з внутрішньої медицини Університету Цинцинаті (США), українським лікарем інтерністом та гастроентерологом, Олександром Шумейко. Теми - найактуальніші проблеми в стаціонарі і клініці внутрішньої медицини. При розборі клінічних випадків обговорюватимуться аспекти доказової медицини в реаліях української та американської лікарні та поліклініки. 

Мета проєкту - обмін досвідом, вивчення невідомого в терапі, довготривале запам'ятовування та впровадження в клінічну практику доказової медицини. 

Цільова аудиторія - інтерни з внутрішніх хвороб, студенти старших курсів та молоді лікарі зацікавлені в кар'єрі у внутрішній медицині. 

Вимоги - висока мотивація та володіння англійською на рівні достатньому для прослуховування лекцій щочетверга та роботи з друкованими навчальними матеріалами.

Відбір у групи розпочато. Подати свою заявку можна за цією гугл-формою https://cutt.ly/kK8r5l1 . 
Деталі про засідання Clinical Cases ви отримуватимете на імейл, у разі успішного відбору.

7 липня 2022, 20:00
БЕЗКОШТОВНО
Подія на Facebook