INgenius INspeak
INspeak: як пройти стажування в німецькій клініці
Шалені зустрічі з професійного саморозвитку та стажувань продовжуються !!!

 

? Ледь не кожного дня ми чуємо про рівень європейської медицини, порівняння українських лікарень з іноземними. Як же отримати грант на навчання та пройти стажування в університетській клініці Німеччини? Багато фактів та порад цього разу слухали від лектора - Анастасія Злотник. Вона нещодавно отримала грант від програми Rotary International і пройшла річне стажування в університетській клініці Фрайбурга .

Що ж сама Анастасія розповідає про свій шлях: 

«Десь на курсі третьому у більшості студентів-медиків з`являється одне нериторичне запитання: «Який же фах обрати?». З`являється, часто-густо відповіді не знаходить і, в моєму випадку, залишається актуальним ще й досі. Єдиний спосіб обрати (і сподіватися, що не помилився)-це глибше «зануритися» в окремі спеціальності. Саме для цього декілька місяців тому я одержала стипендію від Rotary International і, як наслідок, проведу свій навчальний рік у відділеннях серцево-судинної/загальної/торакальної/щелепно-лицевої/нейрохірургії та відділенні акушерства та гінекології німецьких університетських клінік міст Freiburg та Konstanz.

Звичайно, якщо Ви вже знайшли спеціальність своєї мрії, можна обрати практику в конкретному відділенні.
Хочу поділитися з Вами подібним досвідом і дати декілька важливих порад для тих, хто теж хоче успішно взяти участь у міжнародних стажуваннях. Приєднуйтесь!
»

Захід відвідало близько 80 осіб, І команда INgenius впевнена, шо наша зустріч змотивувала їх для міжнародних медичних звершень!

 

 

 

30 листопада 2018, 19:00
Подія на Facebook