inspeak ingenius
INspeak: Доказово про вагітність
Особлива подія про доказову медицину для всіх бажаючих за участі професійних спеціалістів з широким досвідом.

Платформа INgenius презентувала для вас INspeak про доказову медицину!

Вагітність завжди була оточена міфами, і лікар кожної спеціальності не раз зустрічався з проблемою лікування чи рекомендацій для пацієнток. Наші лектори надали відповіді на найбільш популярні питання відповідно до сучасних гайдлайнів!

Розвіювали міфи для вас на заході:

? Shawn Yunaev, M.D. — провідний спеціаліст, лікар акушер-гінеколог New York Presbyterian Brooklyn Methodist Hospital та Mount Sina Beth Israel Hospital. Лектор розповів про використання радіологічної діагностики у вагітних, тактики ведення вагітності у жінок, що зловживають алкоголем чи палять.

? Наталія Лелюх — лікар акушер-гінеколог з 18-річним досвідом, блоггер, автор книги «Відверто про жіноче здоров’я», засновниця «Жіночого клубу з Наталією Лелюх» і активний громадський діяч. Наталія висвітлила гарячу для українських лікарів тему призначення БЕЗдоказових препаратів, біодобавок та особливості фізичного навантаження та статевого життя під час вагітності.

Дата: 9 листопада

Час: 17:00-19:00

Місце: INVERIA Flow Space, вул. Володимирська, 49А, Київ.

Захід відвідало: 50 людей

inspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingeniusinspeak ingenius

9 листопада 2019, 17:00
Подія на Facebook