INpractice: Ультразвукова навігація в регіонарній анестезії
?Друзі, ми продовжуємо допомагати Вам ставати професіоналами вже зараз!

Платформа INgenius презентує проєкт INpractice: Ультразвукова навігація в регіонарній анестезії, на якому ми навчимо вас одній з найбільш важливих навичок для лікаря анестезіолога!
#INpractice #INgenius

?На нашому заході ви прослухаєте базовий курс лекцій з регіонарної анестезії та відпрацюєте отримані знання на апараті УЗД. Курс орієнтований на практичні знання, які ви зможете застосовувати в клініці!
?Для вас виступатиме досвідчений військовий лікар-анестезіолог зі стажем роботи більше 9 років - Володимир Мошківський

✅Дата: 28 листопада (неділя)
Вартість: 1100 грн
Час: 9:00 - 18:00
Мова: українська
Місце: Hub 4.0, м. Київ.

Партнер нашого заходу Hub4.0 — це мережа інноваційних просторів для роботи та розвитку, що об’єднує HUB 4.0 PODIL та HUB 4.0 CAMPUS.

Вже більше 5 років їм вдається поєднувати бізнес, технології та інтелект. Щодня їхні резиденти клопітливо працюють над своїми ідеями та стартапами, а команда хабу їм в цьому допомагає.

Саме в HUB 4.0 PODIL відбудеться наш захід. Ообливістю цього місця є те, що тут розміщується унікальна для України Галерея інновацій — єдина експозиція вітчизняних hardware-винаходів. Завітайте!

Школа розрахована на інтернів та лікарів. Кількість місць обмежена!
?Вхід лише з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР тестом.

По закінченню курсу всі учасники отримають сертифікати з ББР українською та англійською мовами.
?Для участі потрібно зробити організаційний внесок і обов’язково зареєструватись за допомогою нашого Telegram Bot https://t.me/INgenius_bot 

28 листопада 2021, 09:00
1100 грн
Подія на Facebook