INforum INgenius Medical Forum
INforum - вільний медичний форум
Перший INforum - найочікуваніша подія для медичної спільноти про те, як почати приватну практику, створити свій медичний бренд і правильно та ефективно розвиватися.

5 травня 2018 року команда INgenius провела найбільш очікувану подію для медичної спільноти - захід INforum, спрямований на всесторонній професійний розвиток молоді. Ця подія по праву змінила уявлення про роботу лікаря, навчання та організацію медичної сфери.

Учасники INforum отримали можливість дізнатись про те, як почати приватну практику, як створити свій медичний бренд, як правильно та ефективно навчатися і власне почути історії невдач та успіху від людей, що працюють та розвивають медичну сферу в Україні.

На INforum виступили:

Михайло Радуцький — співзасновник та президент клініки «Борис», радник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка, з лекцією «Приватна практика: розпочинай свою справу правильно».

Дмитро Луфер — операційний менеджер приватної клініки «Інто-Сана», з лекцією «Професійний медичний менеджмент. Як він працює?».

Ростислав Валіхновський — пластичний хірург, засновник та керівник Інституту хірургії «Valikhnovski Surgery Institute», з лекцією «Хірургія: ремесло, мистецтво чи наука».

Павло Сільковський — лікар-анестезіолог, у складі міжнародних місій надавав медичну допомогу в Мексиці, Кенії, з лекцією :«Стажування, що змінюють уявлення про медицину».

Ольга Коваленко – хірург Київського опікового центру, професор НМУ імені О.О.Богомольця, лауреат Національної премії України “Гордість країни” в номінації “Лікар року”, з лекцією: «Робота лікаря як філософія життя».

Іван Примаченко — співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, з лекцією: «Освіта як головна стратегія виживання ХХІ століття».

Тетяна Анікєєва — лікар-терапевт, доктор медичних наук, головний лікар клініки «Добробут», з лекцією «Відкрито про лікарську помилку».

Руслан Совершенний — адвокат в сфері медицини, керуючий партнер адвокатської фірми Status, з лекцією «Перша юридична допомога. Як прості знання рятують кар'єру».

Олексій Риков — лікар-педіатр, медичний директор з педіатрії в клініці «Добробут», з лекцією «Вхід тільки для вакцинованих. Як розвинуте суспільство бореться з хворобами?».

Василь Храпач — пластичний хірург, засновник Медичного центру професора Храпача, Президент Товариства естетичних пластичних хірургів України ( Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeons), з лекцією: «Навчання хірургії: від стажувань до щоденної роботи над собою».

Розповіді кожного спікера INforum допомогли слухачам більше зрозуміти деталі роботи приватного сектору, медичні стажування та самонавчання на основі перевіреного власного досвіду.

Дата: 5 травня

Початок: 14:00

Місце: Fedoriv Hub, вул. Велика Васильківська 5.

Кількість учасників INforum - 180

INforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical ForumINforum INgenius Medical Forum

5 травня 2018, 14:00
Подія на Facebook