INgenius INconect Health care reform
INconect - реформування охорони здоров'я
Зустріч прогресивних медиків, громадських діячів, лідерів думок, бізнесменів та спеціалістів різних сфер для обговорення реформування охорони здоров'я в Україні.

24 жовтня 2019 року команда платформи INgenius провела черговий INconect для дискусії з приводу реформування охорони здоров'я.

INconect - це не просто захід, це майданчик для зустрічей, обговорень та імплементації нових ідей. На наші зустрічі ми запрошуємо прогресивних медиків і не медиків, громадських діячів, лідерів думок, бізнесменів та спеціалістів з різних сфер. Цього разу ми говорили про те, як ми можемо впливати на реформування охорони здоров’я та як робити це правильно та максимально ефективно.

На панельній дискусії поділилися своїми думками і надали відповіді на запитання наші гості:

  • Павло Ковтонюк — заступник міністра охорони здоров’я в уряді минулого скликання.
  • Ірина Литовченко — генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції МОЗ України. Співзасновниця благодійного фонду «Таблеточки».

Завдяки даному заходу наша платформа отримала можливість об'єднати активних та талановитих людей, які створюють зміни в країні, зокрема в медичній сфері.

Дата: 24 жовтня

Час: 19:00

Місце: Січових стрільців 21, Київ

Захід відвідало: 50 людей

INgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reformINgenius INconect Health care reform

24 жовтня 2019, 19:00
Подія на Facebook