INgenius INconect
INconect: про медичну освіту
Друзі! Платформа INgenius відкрила новий навчальний сезон 2019 - 2020 рр. із нетворкінгу INconect - медична освіта в Україні!

IFOM? USMLE? Резидентура в Україні? Які перспективи української медичної освіти? Дивись, як це було!

Команда INgenius почала новий сезон із найбільш хвилюючих питань про медичну освіту в Україні

Ми запросили студентів, інтернів, лікарів, активістів та людей, які вже на власному досвіді пересвідчились у перевагах та недоліках різних систем та поговорили про зміни у вітчизняній освіті, а також порівняли їх з іншими системами навчання у високорозвинених країнах. Чи є найкращий сценарій, який реально імплементувати в нашій системі? Як гадаєте?

Зустріч пройшла в форматі панельної дискусії в рамках проекту INconect! Мета проекту INconect — започаткувати майданчик для об'єднання активних та талановитих людей, які створять зміни в країні, зокрема в медицині. Платформа INgenius буде сприяти цьому руху.

Серед запрошених досвідчених гостей були: 

  • Олександр Лінчевський — торакальний хірург, заступник міністра охорони здоров'я України в уряді минулого скликання.
  • Віктор Досенко — український патофізіолог, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, професор.
  • Юрій Кучин — перший проректор НМУ ім.О.О.Богомольця, професор.

Раді, що на обговорення настільки нелегкої теми  приєдналася Татьяна Анікієва - лікар-кардіолог та ревматолог, доктор медичних наук та чудовий оратор.

Якщо Ви хочете взяти участь в організації цих подій, стати партнером, підтримати наші наступні зустрічі або ділитися досвідом та контактами — пишіть нам. Втілюймо зміни разом!

Дата: 04.09.2019

Час: 19.00

Місце: Хвильовий, Київ

К-ть учасників: 60

 

 

 

 

 

4 вересня 2019, 19:00
Подія на Facebook