INwebinar: Онлайн-школа педіатрії
Платформа INgenius презентує INwebinar: Онлайн школа педіатрії. Ми зібрали усю найнеобхіднішу та актуальну інформацію з педіатрії від спікерів-професіоналів, яка буде в нагоді кожному педіатру та лікарю загальної практики.

?Друзі, у нас неймовірна новина для Вас! Платформа INgenius презентує INwebinar: Онлайн школа педіатрії. Ми зібрали усю найнеобхіднішу та актуальну інформацію з педіатрії від спікерів-професіоналів, яка буде в нагоді кожному педіатру та лікарю загальної практики.

? Це унікальна можливість протягом 2 днів прослухати курс лекцій від Лідії Бабич, Андрія Шиманського та Олени Луцької.
На INwebinar: Онлайн школа педіатрії ми розібрали аспекти набору маси тіла дитини до 6 місяців, згадали про фізіологію лактації, а також навчились діагностувати та вчасно лікувати інфекційні хвороби, щоб не губитись при появі висипу у маленьких пацієнтів.
Наші спікери представили останні наукові дані про ГРВІ, парвовірус, кір, краснуху, ентеровірус, скарлатину, менінгокок та інші захворювання, які є невід'ємною частиною практики усіх лікарів та батьків ?
Насичена програма не залишила нікого осторонь та залучила у вирій медичного концентрату з практичним використанням отриманих знань. 

Захід відвідало : 30 учасників.

13 March 2021, 10:00
800 грн
Event Facebook