inconect ingenius
INconect: як соціальні мережі впливають на суспільство?
Новий нетворкінг INconect про вплив соціальних мереж на сучасне суспільство.

14 листопада 2019 року платформа INgenius успішно провела нетворкінг INconect: як соціальні мережі впливають на сучасне суспільство.

На заході говорили про соціальні мережі, як безмежний простір для спілкування, лобіювання інтересів та споживання інформації. Чи варто витрачати час та енергію на споживання/створення контенту? Чи краще сконцентруватися на розвитку своїх компетенцій? Чи допоможе це стати вам кращим чи загубить репутацію? Чому до одних прислуховуються, а інші не отримуються жодної уваги?

Всі ці питання були висвітлені на панельній дискусії разом з нашими чудовими спікерами, кожен з яких поділився власним цінним досвідом:

  • Vladyslav Greziev - ліцензіат та куратор TEDxKyiv, засновник та CEO Lobby X, засновник нетворку Змінотворці.
  • Ivanka Nebor - ЛОР-лікар, пройшла стажування в декількох університетських клініках США: University of Cincinnati ( Цінциннаті) , Корнельского університету(Нью-Йорк) та Rutgers (Нью-Джерсі). Веде блог про стажування та навчальні програми США.
  • Oleksandr Stakhovskyi – хірург-онкоуролог, проходив стажування з лапараскопічної урології в Instittut Mutualiste Montsouris (Париж) та два роки провів на клінічному фелоушипі в University of Toronto (Канада). Став основним ініціатором акції в соціальних мережах #Movember, для підтримки скринінгу раку простати.

 

Дата: 14 листопада

Час: 19:00 – 23.00

Місце: бар «Дом», вул. П.Сагайдачного, 10, Київ

Захід відвідало: 60 людей

inconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingeniusinconect ingenius

14 November 2019, 19:00
Event Facebook