FDA затверджує використання тесту, що виявляє COVID-19 за декілька хвилин
17 квітня
В той час як кількість хворих на КОВІД-19 невпинно зростає, розвиток тестових методів на виявлення коронавірусу продовжується. FDA нещодавно надали дозвіл на використання надшвидкого тесту на вірус.
covid

Лабораторії "Abbott" отримали дозвіл на виробництво тестів на коронавірус і планують почати дистрибуцію з наступного тижня. Планується також підвищити масштаб виробництва до 50 тис. тестів на день.

«Це значний крок уперед, — говорить Джон Фрелс, віцепрезидент у "Abbott", — Ви можете отримати позитивний результат протягом п’яти хвилин і негативний за 13 хвилин».

Це вже другий тест, затверджений FDA. Його можна використовувати за будь-яких умов у клініці, але "Abbott" також отримали дозвіл на автоматичний тест, призначений для лабораторій. За словами представників "Abbott", цей тест планується поширити одразу у кількості 150 тис. екземплярів.

Загалом заплановано створити 5 мільйонів тестів протягом найближчого місяця. Дані тести – не єдині, що затверджені FDA. Через надзвичайну ситуацію дозволили використання й тестів від інших компаній, наприклад "Roche Holding AG" та "Thermo Fisher Scientific Inc". І це не залишилось непоміченим: кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусу у Сполучених Штатах перевищила 100 тис.

 

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com