Сідней (Рейтер) — тисячі австралійських працівників охорони здоров'я почнуть випробування, щоб з'ясувати, чи може столітня вакцина від туберкульозу боротися з новим коронавірусом, заявили дослідники, приєднавшись до глобального випробування неортодоксального рішення, яке проводиться в декількох країнах.
Вакцина Bacillus Calmette-Guérin, або BCG (БЦЖ), вводиться понад мільйону дітей на рік в країнах з туберкульозом, але дослідники кажуть, що вона також може боротися з новим коронавірусом через її здатність широко стимулювати імунну систему. Вакцини допомагають організму боротися з вірусами і хворобами, зміцнюючи імунітет людини, але не виліковують хвороби.
Близько 4000 співробітників австралійських лікарень візьмуть участь у випробуванні вакцини, яке почнеться на наступному тижні, а результати очікуються приблизно через шість місяців, повідомив дитячий дослідний інститут Мердока (MCRI) в Мельбурні в п'ятницю.
Половині учасників введуть вакцину, яка має мало побічних ефектів, в той час як іншій половині введуть плацебо, і обидві групи дозволять відстежувати своє здоров'я за допомогою програмного забезпечення у їх смартфонах, повідомили в інституті.
Вони приєднуються до випробувань розпочатих в Нідерландах, США та інших країнах, додав він.
«Це перепрофілювання дуже старої вакцини для нових цілей», сказав Найджел Кертіс, керівник групи інфекційних захворювань в MCRI, по телефону з журналістами.
«Це оригінально і захоплююче, і це дійсно перший раз, коли вакцина використовується таким чином», додав він.
Гонка за розробку вакцини проти нового коронавірусу, який вперше з'явився у Китаї в кінці минулого року, прискорилася, оскільки його поширення стало глобальною пандемією. Не існує доведеного лікування або профілактики захворювання COVID-19.
За даними Reuters, станом на четвер 200 країн і територій повідомили про випадки захворювання, причому загальне число випадків захворювання в світі складає понад 860 000, а смертність - більше 42 000 чоловік.
В Австралії було майже 4500 заражених та 20 смертей.
Дослідник Кертіс сказав, що австралійське випробування буде особливо корисним, тому що воно буде проходити протягом зими в південній півкулі, звичайного сезону грипу в країні.
Дослідження дозволить перевірити, чи може воно посилити імунну систему людей, придушити симптоми, як правило, проблеми з диханням, і запобігти поширенню вірусу.
«Гіпотеза полягає в тому, що якщо у вас сильніша імунна система, вірус не зможе розмножуватися і завдавати шкоди, зменшуючи прояви ваших симптомів», — сказав Кертіс.
Громадська організація INgenius – україномовна медична платформа, що пропагує доказову медицину серед спільноти лікарів в Україні з 2016 року. Наша команда створила відкриту базу з перекладених протоколів лікування, аналітичних статей про достовірні методи лікування та розбори фуфломіцинів. Також ми організовуємо на високому рівні події для медиків.
Якщо Ви хочете ще більше доказового україномовного контенту, цікавіших експериментів та практичних заходів, підтримайте нас за допомогою донатів!
Зібрані кошти будуть витрачені на:
- технічне забезпечення сайту;
- щомісячний платіж за платформи такі як ZOOM, telegram і т.д.;
- оплату дизайнера;
- безкоштовні заходи;
- рекламу.
Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!
Кожний Ваш внесок - це вклад у майбутнє не тільки наше як платформи, але й також у прогресивний розвиток доказової медицини в України.
Revolution in you!
info@ingeniusua.org