INwebinar: Психологічна травма: що варто знати лікарю?
Що ми знаємо про стрес та як з ним боротись? Обговорення практичних аспектів проблеми на INwebinar: Психологічна травма: що варто знати лікарю?

Що ми знаємо про стрес та як з ним боротись? «Менше працюйте та більше відпочивайте» - ви зазвичай почуєте від лікарів на прийомі. Але кількість пацієнтів з психологічними проблемами зростає з кожним днем, тому це стає актуальним питанням не тільки для психологів, але й для лікаря будь-якого профілю.
Карантин, постійні обмеження, бойові дії та нестабільна політично-економічна ситуація - буденність кожного з нас. Але з цим можна і потрібно боротись.
Чим же ВИ може допомогти своїм пацієнтам?

Про це розповіла лікар-психолог - Ірина Франкова. Цей вебінар надає теоретичні основи та практичні рекомендації як для лікарів, так і для студентів. Ми поговорили про:
? те, чому ми пам’ятаємо травматичні події та що з цим робити;
? те, чим відрізняються поняття «медична травма», «терористична атака», «військова травма», «нещасний випадок», «напад із клінічними випадками» та особливосі ведення пацієнтів, що зазнали різного виду травм;
? першу допомогу після психологічної травми;
?що сприяє формуванню посттравматичного стресового розладу (ПТСР), діагностичні критерії та диференційну діагностику згідно з МКХ 11.

Як розпізнати психологічну травму та як вести таких пацієнтів? Розбираємося разом на нашому вебінарі.

18 квітня 2021, 13:00
150 грн
Подія на Facebook