А лекторський склад Школи HIV and co-infections дійсно вражав:
Tim Flannigan, MD, Professor of Medicine, Brown University, USA
Dr. Flannigan, отримав звання доктора медичних наук (MD) в Cornell University Medical College (Newburgh, New York) після чого очолив відділення інфекційних хвороб в The Miriam Hospital and Rhode Island Hospital. Prof. Flannigan започаткував програму по профілактиці ВІЛ-інфекції серед населення в штаті Род-Айленд.
Dr. Flannigan також провів 2 місяці в Ліберії у місії, направленій на боротьбу проти спалаху гарячки Еболи.
Tim Flannigan є відомим спеціалістом у світі з питань ВІЛ та ко-інфекцій.
Декан Медичного факультету №3, доктор медичних наук, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб - Оксана Виговська
Професор Оксана Виговська має вищу фахову категорію за спеціальністю «дитячі інфекційні хвороби», є консультантом санавіації України, консультант І (боксованого) відділення Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні, консультант відділення дитячої нефрології ДКЛ №7 м. Києва, консультант відділення дитячої гематології ДКЛ № 1 м. Києва.
Спираючись на свій вагомий практичний досвід, професор Виговська прочитала лекцію про особливості ВІЛ-інфекції у дітей і провела воркшоп "Clinical cases".
Mark Pettigrove MD, PhD, American Society for Microbiology consultant, USA
Dr. Pettigrove розпочав свою кар’єру у San Diego County Public Health Laboratory, де він працював над дослідженням мультирезистентності до ліків при туберкульозі. Також він був координатором при пандемії грипу у 2009 році в США.
На даний момент Марк є співробітником дослідницького відділу Global Consortium for Drug-resistant TB Diagnostics в University of California San Diego, де йдуть розробки молекулярних діагностичних тестів для виявлення генетичних мутацій, які викликають резистентність до ліків при туберкульозі.
Galina Mukhina, MD, PhD, MPH – консультант в American Society for Microbiology (ASM)
Доктор Мухіна закінчила медичний університет у Москві. Після еміграції у Сполучені Штати займалася проблемами гемопоезу та досліджувала ефективність гематологічних препаратів в Johns Hopkins School of Medicine. Пізніше вона отримала ступінь магістра з охорони здоров'я від Johns Hopkins School of Public Health та почала роботу в ASM.
Natasha Rybak, MD, професор відомого Браунського університету
Dr.Rybak працює практикуючим інфекціоністом в топових лікарнях штату Род-Айленд - The Miriam Hospital та Rhode Island Hospital. Професор Наташа Рибак спеціалізується на проблемах туберкульозу та резистентності до антибіотиків. Вона допомогла організувати співпрацю між Україною та Браунським університетом - Brown University Ukraine Collaboration, яка запроваджує різні програми у боротьбі проти ВІЛ та туберкульозу в Україні. Також професор Рибак є директором RISE TB Clinic, де постійно проводять консультації хворим та туберкульоз.
Доктор Рибак розповіла про новий погляд на антибіотикорезистентність та принципи лікування пацієнтів з цією проблемою.
Amanda Noska, MD - assistant Professor of Medicine в Brown University, USA
Працює практикуючим лікарем в одному з найкращих інфекційних відділень Америки - Miriam Hospital and Immunology Center. Також prof. Noska постійно консультує хворих з хронічним вірусним гепатитом С в Род-Айлендському центрі The Department of Corrections. Професор у своїй лекції описала практичну сторону роботи з пацієнтами хворими на ВІЛ та гепатит, дала практичні рекомендації для освіти молодим медикам.
Dr. Yukari Manabe
Отримала звання спеціаліста після закінчення Yale University та кандидата медичних наук (M.D.) Columbia University College of Physicians and Surgeons. Закінчивши резидентуру, з 1999 року присвятила своє життя роботі за спеціальністю інфекційні хвороби у Johns Hopkins Hospital. Протягом минулих вісімнадцяти років, Dr. Manabe активно займалася створенням та розширенням бази для удосконалення навичок лабораторної діагностики медичних співробітників Johns Hopkins Medical School, США, та Makerere University, Уганда. Її дослідження сфокусовані на розробці швидких, точних, високочутливих та специфічних тестах для виявлення ВІЛ/СНІДу й опортуністичних захворювань.
Всього захід відвідало 160 людей (з них майстер клас відвідало - 20). По закінченню лекцій пройшли круті воркшопи, на яких учасники змогли ознайомитися з методиками виявлення збудників. В межах Школи всі бажаючі пройшли тестування, а за найкращі результати отримали ГРАНТ.
Також всі учасники отримали сертифікати від The American Society for Microbiology (ASM) та приємні подарунки.