INwebinar: Професійне вигорання лікарів
😕Раніше омріяна робота вже не викликає того запалу? Досягнення не викликають радості, колеги дратують, а нові завдання викликають страх? Ви відчуваєте себе внутрішньо спустошеним? Можливо, все-таки «перегоріли»? Розібратись із цим змогли учасники нашого INwebinar: Професійне вигорання лікарів!

⏱Професійне вигорання - це достатньо поширена проблема серед медичних працівників, особливо в період пандемії. Повідомлення невтішного діагнозу, проведення неприємної діагностичної або лікувальної процедури, спілкування з родичами хворого, відчуття провини через власні помилки, недоспані ночі, відсутність особистого життя під соусом низької заробітної плати - це все як бомба уповільненої дії, яка рано чи пізно за несприятливих умов вибухне, залишивши на своєму місці пустоту.

👩🏼‍⚕️👨🏻‍⚕️Важко переоцінити, наскільки дана тема є актуальною для медиків, адже постійні зміни в системі охорони здоров’я та напружена робота в умовах пандемії створюють додатковий тиск і призводять до професійного вигорання. Саме тому важливо віднайти баланс робота/особисте життя і перетворити культуру недовіри та ізоляції в медичному середовищі у культуру само- й взаємодопомоги, щоб ефективно працювати без деструкції.

🗣Допомогла нам у цьому наша спікерка Галина Науменко - к. мед. н., медичний психолог, організатор навчальних програм (від комунікативних навичок, патопсихології з психоаналізом до безпосереднього попередження кризових ситуацій у клініці), тренерка по комунікаціям в Охороні Здоров’я.

🧐На вебінарі була можливість дізнатися про:
✔️Поняття професійне вигорання, його драйвери та фактори ризику, «червоні прапорці»;
✔️Коупінг, самопізнання, емпатію, здоровий психологічний клімат у колективі як способи подолання вигорання;
✔️Превенцію вигорання. Досвід клініки Мейо.

За участь у вебінарі учасники отримали СЕРТИФІКАТ.

11 June 2021, 18:00
100 грн
Event Facebook