В Австралії тестують антипаразитарний препарат для боротьби з COVID-19
24 квітня
Австралійські дослідники стверджують, що недорогий препарат для лікування паразитарних інфекцій, вбиває коронавірус, який спричинив пандемію COVID-19, менш ніж за 48 годин.
коронавірус COVID-19 самоізоляція залишайся_вдома

Інвермектин був введений в обіг як ветеринарний препарат у 1970-х роках. Також його часто призначають його для лікування проти головних вошей, корости та інших інфекцій, які спричиняють паразити. Згідно з повідомленням, опублікованим в журналі "Antiviral Research", препарат інгібує реплікацію вірусу, який викликає COVID-19. Дослідження було перевірено та прийнято до публікації, хоча цей варіант ще не є "остаточним".

Спочатку дослідники інфікували клітини вірусом SARS-CoV-2, а потім піддали їх дії івермектину.

"В наших дослідах ми показали, що разова доза івермектину може вбити вірус в пробірці протягом 48 годин, що свідчить про потужну противірусну активність", – каже співавтор дослідження Девід Янс, доктор наук, професор біохімії та молекулярної біології в Університеті Монаша, Мельбурн.
"Навіть протягом перших 24 годин, відбулося дійсно значне зниження активності вірусу" – стверджує керівник дослідження Кайлі Вагстафф, доктор наук з університету Монаша. Але фахівці вважають, такої кількості досліджень замало, щоб впевнитися в ефективності та безпеці його використання.

Найбільше застереження полягає в тому, що практично всі дослідження були проведені в межах лабораторії, але на думку лікарів, результати є досить багатообіцяючими, що доводить ефективна боротьба препарату з лихоманкою Денге та гарячкою Західного Нілу.


"Препарат безпечний у відносно високих дозах, широко доступний і порівняно дешевий", – каже Янс. Наступним кроком є проведення додаткових досліджень, під час яких науковці зможуть підібрати оптимальну дозу для лікування COVID-19. Фінальний етап – випробування медикаменту на людському організмі. Важливо підкреслити, що ніхто не повинен займатися самолікуванням за допомогою івермектину, який в першу чергу призначений для ветеринарних цілей. Єдиний безпечний спосіб отримати препарат – рецепт вашого лікаря.

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com