FDA дозволило вживання стимулятора дихальних м'язів VentFree
У травні 2020 року FDA надало дозвіл на використання у невідкладних станах стимулятора дихальних м'язів VentFree, більш ефективного за штучну вентиляцію легень.
штучна вентиляція стимулятор дихальних м'язів невідкладна терапія дихальна недостатність

FDA видало дозвіл на екстрене вживання стимулятора дихальних м'язів VentFree, щоб потенційно скоротити кількість ліжкоднів дорослих пацієнтів, у тому числі пацієнтів із COVID-19, які потребують механічної вентиляції.

У порівнянні з механічною вентиляцією, яка є інвазивною і зазвичай послаблює дихальні м'язи, система VentFree використовує неінвазивну нервово-м'язову електричну стимуляцію для скорочення м'язів черевної стінки синхронно з видихом під час механічної вентиляції. Це дозволяє розпочати лікування пацієнтів на ранніх стадіях вентиляції, поки вони не знаходяться в седації, і продовжувати, доки потреба у вентиляції не зникне.

Пара пілотних рандомізованих контрольованих досліджень, проведених у Європі та Австралії, показала, що VentFree допомагає скоротити тривалість вентиляції та тривалість терапії. FDA надала статус VentFree проривного пристрою у 2019 році.

VentFree був дозволений до використання лише на час дії поточної надзвичайної ситуації COVID-19, оскільки він ще не був затверджений та не дозволений для використання лікарями первинної медичної допомоги.

facebook коментарі
Help us stay with you

Every penny of yours helps us to keep doing our job

Thank you for choosing to help us with a voluntary donation.

 

Feedback
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com