Ухань тестуватиме всіх жителів, після нового зростання випадків Covid-19
29 травня
Мільйони людей в Ухані будуть перевірені на коронавірус протягом найближчих днів, після того, як з'явилася нові випадки, попри суворий 76-денний карантин.
Ухань тест Covid-19

Протягом вихідних у місті було зареєстровано 6 нових випадків, вперше за 35 днів поспіль. Жоден із нових випадків не був завезений з-за кордону, що викликало стурбованість тим, що інфекція все ще може поширюватися в місті, де вірус, як вважають, вперше з'явився. У відповідь на спалах, влада в Ухані буде проводити загальноміські ПЛР тести протягом 10 днів, згідно з повідомленням про надзвичайну ситуацію, виданим місцевими органами влади та розповсюдженим державними засобами масової інформації The Paper. 

ПЛР використовують для виявлення РНК вірусу, і можуть бути ефективнішими при виявленні інфекції, особливо на ранніх стадіях, у порівнянні з тестами на виявлення антитіл, хоча останні простіше проводити. Амбітний скринінг, описаний у звіті як "десятиденний бій", включав 11 мільйонів людей - це більше, ніж населення Греції. 

Ухань був першим містом у світі, яке вступило у карантин і було докладено чимало зусиль для усунення вірусу. Місто поступово повертається до нормального життя після того, як 8 квітня був знятий карантин, коли жителям нарешті було дозволено виходити на вулицю, хоча багато підприємств залишаються закритими. Однак, наперекір кризі, Ухань вважався еталоном ефективного реагування Китаю на пандемію. 

Повторне поширення вірусу вже мало наслідки для місцевого самоврядування. Державні ЗМІ повідомляли в понеділок (12.05), що Zhang Yuxin, головний чиновник провінції Changqing, де були виявлені нові випадки, був усунений з посади "за провал в роботі щодо запобігання та контролю епідемії". Незважаючи на те, що в Ухані станом на вівторок не було зафіксовано жодних нових випадків вірусу, будь-яке збільшення кількості захворілих в результаті нового тестування поставить серйозні питання щодо точності та прозорості попередніх показників міста.

Чиновники вже стикаються зі звинуваченнями у прикритті тяжкості вірусу на ранніх стадіях пандемії, а плутанина щодо національних цифр Китаю була створена за допомогою декількох змін у діагностичних та звітних процедурах. 

Також Ухань не є єдиною частиною країни, де були виявлені нові випадки. Місто Шулан, провінція Цзілінь на крайньому північному сході країни, у неділю було переведено в режим "військового контролю", після того як було підтверджено, що 11 людей заражені вірусом. 

В іншій частині Азії, Південна Корея, яка раніше вважалася лідером з запобігання поширення вірусу, на цьому тижні також зіткнулася з невдачею: в Сеулі виявлено декілька нових випадків. Президент країни Мун Дже-ін заявив, що боротьба з коронавірусом "не закінчена, доки не закінчиться пандемія".  

 

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com