Підбірка для вивчення ЛОРу
15 жовтня
Друзі! Ми підготували для вас цікаву підбірку ресурсів для вивчення оториноларингології. Тут ви знайдете відео-лекції, курси, цікаві сайти і, звісно, підручники, які стануть в нагоді не лише лор-лікарям, але й лікарям загальної практики.
ЛОР ресурси

 

-K.J. Lee’s Essential Otolaryngology: Head and Neck Surgery – це провідний підручник з отоларингології, який перевидається вже вкотре. Останнє видання містить всю необхідну інформацію в структуровану вигляді, включаючи ілюстрації, схеми і таблиці, що значно покращує сприйняття інформації.

-Diseases of Ear, Nose and Throat (PL Dhingra) – ще одна доволі зручна і популярна книга, яка підійде як для студентів, так і для лікарів. Доступна в 7-му виданні, яке оновлене та доповнене сучасною інформацію і чітко структуроване.

-ENT CLASSES – це підбірка ютуб-відео, на  яких розбирають теми, починаючи з анатомії та фізіології лор-органів і закінчуючи методами обстеження та захворюваннями. Це є більш студентський варіант, але якщо ви хочете освіжити чи закріпити свої знання і вам подобається формат відео-навчання, то вам сюди. 

-Cummings Otolaryngology в 3-х томах – вважається одним з найбільш авторитетних та детальних підручників для вивчення хірургії голови та шиї. Наповнене більш ніж 3000 тисячами ілюстрацій, КТ- МРТ- знімками і включає сучасну інформацію про нові можливості хірургічних втручань.

-Otolaryngology: Head and Neck Surgery – це підбірка відео, яку пропонує Клініка Мейо. Кожне відео демонструє окремий кейс, включає КТ-знімки пацієнта, і, найголовніше, хід операції у високій якості. Тому будьте певні, цей ресурс вам дуже сподобається. 

-SinusVideos.com – це сайт в додаток до попереднього ресурсу, тут ви знайдете відео хірургічних втручань на пазухах, який створений професором Гарвардської медичної школи. 

-Coursera– це сайт, де можна знайти безліч курсів на різну тематику, і якщо ви ще не користувалися ним, то не втрачайте можливості! До вашої уваги пропонуємо курс «Acute and Chronic Rhinosinusitis: A Comprehensive Review». Цей курс безкоштовний, складається з декількох модулів, містить відео та тести для самоперевірки. На цьому сайті ще доступний курс «Introduction to Hearing Loss» і також ви можете самостійно знайти курс на ту тематику, що вас цікавить. 

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com