Підбірка для вивчення ЕКГ
24 червня
Друзі, ми підготували для вас неймовірну підбірку для вивчення ЕКГ!
Напевно, інтерпретація кардіограм - це один із базових навиків, яким повинен володіти кожний лікар. Тому якщо ви хочете поглибити свої знання , або шукаєте більше практики у розшифруванні ЕКГ, то ця підбірка точно для вас!
ECG


1) ЕКГ-академія - безкоштовний веб-сайт, який пропонує широкий спектр уроків з інтерпретації ЕКГ, які викладені в доступній формі та розділені на модулі. Тут ви зможете пройти тестування у різних варіаціях та потренуватися на кардіограмах, з детальним поясненням та експертним аналізом.

2) Khan Academy ECG Playlist – це відео-уроки на ютуб-канал Khan Academy з детальним розбором електрофізіології серця та патофізіології серцевих захворювань. Ця підбірка є дуже корисною для розуміння основ електрокардіографії та їх вивчення.

3) ЕКГ у невідкладній допомозі, які стосуються невідкладної медичної допомоги. Тут ви можете знайти клінічну інтерпретацію ЕКГ стосовно діагнозу з детальним поясненням а також потренуватися на підбірці ЕКГ-кейсів.

4) Онлайн-симулятор ЕКГ, де ви зможете більше попрактикуватися та вдосконалити свої вміння у інтерпретації кардіограм.

5) Канал Medzcool, де кожне відео займає 2-3 хвилини а інформація подається дуже структуровано. Тут ви знайдете поради та підказки для читання ЕКГ.

6) Ютуб-канал ECGZone, на якому зібрані 18 кейсів. Кожне з цих відео розглядає певного пацієнта, описує його клінічну картину та кардіограму.

Автор: Ярина Савчук

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com