Підбірка для вивчення анатомії
24 червня
Підготували для вас гарячу підбірку для вивчення анатомії! Вона стане у пригоді як першокурсникам, так і тим, хто бажає нагадати собі усі тонкощі та деталі будови людського організму
анатомія ресурси

 

1) Sobotta Atlas of Human Anatomy + Netter Atlas of Human Anatomy: дуже схожі між собою атласи, навіть важко сказати, який з них кращий, але точно обидва варті вашої уваги.

2) Kenhub — Learn Human Anatomy — платний ресурс для тих, кому більше підходять відео; наявні також квізи та різноманінтні діаграми.

3) Dr. Najeeb Lectures — один з кращих лекторів взагалі. Його відео стосуються, зрозуміло, не лише анатомії, а й інших базових дисциплін. Дуже детальні і зрозумілі пояснення головних концепцій медицини.

4) AMBOSS — цікавий ресурс, що містить в собі і бібліотеку та доволі складні тести. Акцент в анатомії зроблено на клінічно важливих аспектах з можливістю моментальної перевірки власних знань за допомогою тестів чи заповнення таблиць або діаграм.

5) Schemata der Leitungsbahnen des Menschen. Eduard Weber. Страшна німецька назва 10 сторінок ультраконцентрованої інформації з анатомії. Тут графічно зображена ЦНС, периферичні нерви, артерії, вени, розписаний кожний анатомічний канал та структури, що через нього проходять.

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com