Ефективність івермектину проти COVID-19
16 квітня
Протипаразитарний лікарський засіб довів ефективність проти COVID-19 в дослідженні на інфікованих клітинах.
ivermectin covid-19 news коронавірус боротьба ліки

Австралійські вчені опублікували дослідження, що свідчать про те, що івермектин, затверджений протипаразитарний препарат, який доступний у всьому світі, є високоефективним проти вірусу, що викликає Covid-19, при застосуванні його до культури інфікованих клітин.

Спільне дослідження показало, що івермектин знизив вміст вірусної РНК Covid-19, що була присутня в культурі клітин, на 93% через 24 години, і на 99,8% — через 48 годин, що вказує на те, що лікування івермектином призводило до втрати майже всього вірусного матеріалу.

Доктор Кайлі Вагстаф з Інституту Монаша заявив: "Ми виявили, що навіть одна доза може по суті видалити всю вірусну РНК за 48 годин, навіть за 24 години відбулося значне зменшення її кількості".

Доктор Вагстаф попереджає, що тести проводяться in vitro, і повинні бути ще проведені на людях, щоб перевірити, чи дійсно препарат ефективний проти Covid-19, проте дослідники вважають, що івермектин може бути корисним противірусним засобом.

Івермектин також вивчається як потенційний лікарський засіб для лікування низки інших вірусних інфекцій, серед яких є лихоманка Денге, ВІЛ-інфекція та вірус Зіка. Він знаходиться у списку Всесвітньої організації охорони здоров’я як основний лікарський засіб, необхідний для лікування паразитарних інфекцій, включаючи педикульоз, коросту тощо.

 

facebook коментарі
Допоможіть нам залишатися з вами

Кожна ваша копійка допомагає нам продовжувати робити нашу справу

Дякуємо вам, що вирішили нам допомогти  добровільною пожертвою.

 

Зворотній зв’язок
+38 (063) 506 10 54
ingeniusua@gmail.com